Te-am văzut iar… Happy, happy, happy!
Sincer, nu înţeleg ce simt pentru tine, nu e iubire, nu ştiu ce e… ( da poate e iubire, doar că eu nu îmi dau seama). Un lucru e sigur, între noi doi există o chimie… Pentru că mă bucur atât de mult ori de câte ori te revăd. Îmi place să te privesc.. Să te provoc. Mă atragi şi gata… Ştiu că din tot comportamentul meu ţi-am dat de înţeles (deja de aproape 2 ani) că sunt fata rece, incapabilă de a te înţelege, căreia nu îi pasă şi pe care nu o interesează sentimentele tale. Ghice ce… Nu e deloc aşa! Ahh, de ai şti!!!… Păcat că zilele trecute nu ai înţeles! Am vrut să vorbim, să văd ce mai faci… Ce tot vorbesc? Doamne, cât vreu să te sărut o dată! Numa o singură datăăă… Da tu precis că vrei mai tare ca mine… Ştiu eu… Câteodată voi băieţii grei de cap mai sunteţi şi nu observaţi ceea ce aveţi chiar sub nasul vostru. Da bine, vor mai fi şi alte ocazii. Prima oară în viaţă mi se întâmplă aşa ceva… să vreau aşa tare să sărut pe cineva. Mdaa, straniu!…
Şi mă gândesc prea mult la tine. Adică numai la tine… Te plac, şi tu mă placi. De ce oare trebuie să fie atît de complicat? Hai, caută-mă şi de data asta. Nu te voi mai dezamăgi. Promit. Îmi amintesc cum nu ţi-am dat voie să mă săruţi atunci şi îmi vine a râde! Oare va mai există o “data viitoare”? Rămâne de văzut.
“Pentru că din când în când tu Şi destul de rar eu Dar niciodată noi. Tocmai de aia nu.” Filed under: Uncategorized Sursa 2012-07-01 20:26:22