Chestionar
![](http://bp2.blogger.com/_kyFmj85xOA0/RzwCgKgscdI/AAAAAAAAAR4/H_H_rC8doiA/s320/chestionar.gif)
Asadar, am lansat un studiu atat in zona offline (prin facultati) cat si online, pe un esantion de 500 de persoane. Completarea chestionarului online dureaza 2-3 minute iar intrebarile sunt toate cu variante de raspuns. Puteti sa il completati apasand AICI.
La sfarsitul studiului, concluziile vor fi facute publice, gratuit.
Pentru cei ce vor sa ne ajute cu promovarea, tot ce trebuie sa faceti este sa puneti un link catre aceasta pagina. Sau puteti sa deschideti chestionarul si sa luati linkul din Address Bar.
Sursa
2007-11-15 10:28:24