Ascuns în Hristos nu de mânia lui Hristos
Probabil că cea mai mare pacoste a generaţiei şi învăţăturilor care conduc bisericile noastre este aceea că dacă tu ai impresia, simţi sau îţi spun alţii că eşti mântuit - chiar eşti. Este înşelătoria veacului în care trăim. Diavolul e atât de pervers şi şmecher, continuă să înşele oamenii de toate categoriile şi să-i amăgească [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=trezirespirituala.wordpress.com&blog=3563656&post=2253&subd=trezirespirituala&ref=&feed=1)
Sursa
2009-02-14 14:03:48