Clujul capitală lesbi?
S-a dovedit prin statistici şi sondaje extrabisericeşti că influenţa protestantismului în lume a fost una benefică nu doar când vine vorba de moralitatea oamenilor ci şi atunci când vine vorba de bunăstarea pe care Dumnezeu o oferă poporului respectiv. Infracţionalitatea şi imoralitatea scad evident şi se văd cu ochiul liber. Nu propag o evanghelie a [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=trezirespirituala.wordpress.com&blog=3563656&post=2115&subd=trezirespirituala&ref=&feed=1)
Sursa
2009-01-30 00:02:57