Distrugător de nuferi…
Ți-aș spune acum cît mi-e de dor,
Chiar dacă te-am facut sa suferi,
Cheamă-mi un psiholog-te rog, Că eu-s distrugător …de nuferi. Stinge-mi țigara ,lovește-mă, Fă-mă ‘n ochi să te privesc, Ascunde-mă’ntr-o peșteră, Că simt cum nebunesc. Am dat mereu vina pe timp, Și-am lăsat TOT -pe data viitoare, Și nu pot spune că mi-e frică, Doar c’am doar ușe’nchise-n cale. N-a fost ușor – Nici n-o să fie, Cît timp vina ‘mi aparține , Mi-aș rupe capu’ de-aș putea, Deși-l vei rupe tu , candva… morphykk(c)![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host%3Dmorphykk.wordpress.com%26blog%3D28828160%26post%3D468%26subd%3Dmorphykk%26ref%3D%26feed%3D1)
Sursa
2012-07-03 01:58:11