Hibernare
Îmi cer scuze față de cei care intră pe blog și nu găsesc nimic nou scris. O să fiu ocupat câteva zile. Nu cred că scrisul pe blog va fi o prioritate. Sper că nu v-am făcut să suferiți .
![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=blogulplictisitor.wordpress.com&blog=10331394&post=450&subd=blogulplictisitor&ref=&feed=1)
Sursa
2009-12-12 21:25:05
Îmi cer scuze față de cei care intră pe blog și nu găsesc nimic nou scris. O să fiu ocupat câteva zile. Nu cred că scrisul pe blog va fi o prioritate. Sper că nu v-am făcut să suferiți .