BAC?…
BAC-ul în Moldova? Aş spune că e bătaie de joc, dar nu examen. Zilele trecute au apărut şi rezultatele noastre. Culmea!… Degeaba se tot lăuda ministerul că va controla şi va anula ceea ce este copiat… aha, fix… Cei care au avut curaj şi au copiat bine au primit note frumoase, iar cei care au scris ce au ştiut ei… note mici. Păi asta ce mai înseamnă? Măcar tăceţi, vă rog!.. Încă o dată am înţeles că Moldova e de rahat… Poate că spun asta la nervi, dar e adevărat şi basta! Am ajuns la concluzia că bacalaureatul la noi nu demonstrează cunoştinţele elevului, nu arată cît de bine el învaţa ci… cît de bine se pricepe la copiat. Poţi copia? Felicitări, ai dat BAC-ul foarte bine! …
Fuck this shit!
Filed under: Uncategorized
![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host%3Dsandaloveslife.wordpress.com%26blog%3D28367797%26post%3D578%26subd%3Dsandaloveslife%26ref%3D%26feed%3D1)
Sursa
2012-07-01 19:01:54