Marele noroc de a trăi...
![](http://1.bp.blogspot.com/-o1xng79DgAM/T-s5wJcrsUI/AAAAAAAADQk/lIiunh-8PHI/s320/iurie-miterev-murit-la-37-de-ani-din-cauza-leucemiei.jpg)
Ce mai contează că nesimțiții de la Apă-canal fac reparații de 2 zile și mi-au lăsat casa fără apă. Ăștia au fost și vor rămâne nesimțiți, la fel ca și ceilalți prestatori de servicii de stat. Niște... trei puncte care înseamnă toate cuvintele cele mai urâte din vocabularul meu, pentru că merită.
Numai că noi avem marele noroc de care nici nu bănuim: trăim!!! Iurie Miterev n-a avut această șansă. La ce naiba să ne mai lamentăm? Bucurați-vă de viață!
Sursa
2012-06-27 19:50:00