Bitter End Comunist
"daca avem kopkii, di şi dar s nu-i exploatam, mujicu, tu şi cu tătu?bun, bine, bun, alio!
pune-i cravata la gât, roşie, n-avem cravată? câte-un balon în mână, nu, două, n-avem destule? bun, rămâne un singur balon, dacă nu mai rămân baloane, luaţi de la aşiia care au câte două.
-ai cui sunt eştia doi? ai lui Vasea? nu ştiam că are două fete, hm, dă-i 50 de lei să nu facă gât, 50 pentru fiecare, cheamă-l pe Leoşa să le facă o poză. hai mai repede că tre să mergem şi la monument la Lenin, ne aşteaptă Komsomolu, vor să pună nişte coroane la Tătuca la monument.
-Auzi, aiştea iar mănâncă la câcat ca şi data trecută că partia noastră scade în sondaje, dar las că le arătăm noi şi de data asta. Vanea o terminat dizainu pentru bordu de pe piaţă?
-Încă nu.
-Spunei să rupă buca în patru şi să termine, să nu mai stăi pe odnoklasnişi atâta, eu o să vin să văd şe-o lucrat. Pe eştia cu limba română te rog să nu-i mai văd data viitoare, da şi amu poţi să-i trimiţi k ibeni matiri.
-Marş ţi-am spus, şi n-auzi?
-ia vezi că o ieu hăisa kopkii, da, dă-le câte-o bunboană, de la bucuria, erau acolo în kuliok.
aşa, strânjii pi tăţi şi pe la 7, disară, ne întâlnim pentru planirofka, până mâne tre să fibă gazetele estea a noastre pe tăti gardurile.
La noapti iar nu dornim.
Eh
Leoşa, hai termină cadrele estea cu kopkii, avem treabă
![](http://4.bp.blogspot.com/_-HGkL4TyWtc/Sa5Wz3vUXJI/AAAAAAAAAaw/PG0w5UG6SYI/s400/copii+comunisti.jpg)
stikerele cu secera si ciocanu se dezlipesc greu, aveti nevoie de un obiect dur pentru a le roade cu succes. succes.
Ethos - Logos - Pathos
Sursa
2009-03-04 12:51:01