Cine este cel mai bun din 1991 încoace?
Peste 5 zile voi iniţia un sondaj pentru desemnarea celui mai bun fotbalist moldovean din ultimii 20 de ani. Vă invit să lăsaţi mesaje cu numele jucătorilor care ar trebui incluşi în anchetă. Fotbalişti moldoveni care au jucat în perioada 1990-2009.În ordine alfabetică, aveţi mai jos lista mea de jucători pe care îi propun pentru nominalizarea în sondaj:
Sergiu Cleşcenco, Serghei Covalciuc, Sandu Curtianu, Sergiu Dadu, Sergiu Dinov, Sergiu Epureanu, Igor Oprea, Radu Rebeja, Sergiu Rogaciov, Alexandru Spiridon, Ion Testimiţanu.
Sursa
2009-02-18 23:01:51