După Tarlev, Urechean se avântă cu spam electronic
Ei iata ca după spamul electronic al lui Tarlev, AMNistii au citit repede articolul şi au recurs la aceeaşi metoda, ba mai mult au mai inventat si un robot care lauda mamaliga exploadată.
Iată şi mesajul care are menirea să mă convingă să votez cu AăMăNă - cum spune înşuşi Urechean :D :
Salut! Urmăreşte-ne in campanie si te vei convinge: Alianta Moldova Noastra este FORTA CARE INVINGE! Sa ai o zi buna! 068965552
Poţi să mori de râs nu alta, când au scris “FORTA CARE INVINGE”, au uitat sa scrie Votează INIMA!
Pentru orice eventualitate cei care sunt setoşi sa afle cine este AMN de fapt invit sa apasaţi aici.
Şi în loc de concluzie sper să continuaţi campania de spam electronic, pentru că efectul este exact invers decât cel scontat. Astăzi dimineaţă cel putin vrio 5 colegi de la universitate injurau AMNul
Spor la munca băieţi, eu nici măcar nu mă supăr de acest spam, pentru ca nu te poţi supăra pe un partid outsider care încă îşi mai vând locurile pe listă. Dacă nu mă credeţi pe mine trimiteţi un mesaj scurt lui Oleg Cernei :).
Sursa
2009-02-17 12:43:12