Un material care m-a trezit
Zilele trecute, după alegerile FMF, aveam ceva dubii vizavi de ideile mele despre fotbalul moldovenesc în general. În această seară, însă, am găsit întâmplător un material care m-a readus la realitate. Chiar vă rog să-l citiţi ca să aflaţi ce cred oamenii care nu au nicio tangenţă cu fotbalul.Materialul, care se întitulează "Ciobanu contra lui Ciobanu", îl găsiţi aici http://vciobanu.blogspot.com/ şi a fost scris pe 6 februarie.
Sursa
2009-02-12 01:50:30