Academia succesului
Recent s-a lansat un nou proiect destinat ajutorării tinerilor studioși, care sunt pe drumul afirmării. Academia succesului este un proiect în care orice tânăr poate face cunoștință cu o personalitate de succes din Republica Moldova, dar și de peste hotarele țării. Până în prezent s-au ținut deja câteva sesiuni, la care au participat peste 200 de tineri. Tineri ce au plecat plăcut impresionați de faptul că au putut interacționa cu personaje pe care până atunci au avut ocazia să le vadă doar la televizor. Am participat și eu la câteva sesiuni și pot să spun că am plecat de acolo mai informat și mai încrezător în propriile forțe. Economiști, juriști, politologi, cu toții adevărați profesioniști în domeniile în care activează. Vor fi deschiși cu tine și îți vor dezvălui și ție „cheia succesului”. Mai multe informații găsiți pe www.academiasuccesului.blogspot.com .Sursa
2009-02-10 21:50:52