Blogovăţ + Sondarea blogovenilor 2009
Iată s-a dat startul celui de-al doilea festival al blogurilor moldoveneşti, am hotărît ca să particip şi eu, nu am mare speranţe în a lua ceva, totuşi trebuie să recunosc că nu am cel maia tare şi cel mai “cul” blog, dar măcar creez ceva concurenţă :).
Totodată s-a început și Moldova Blogger Survey 2009, un sondaj care este menit să afle mai multe dspre bloggeri din Moldova, cu întrebări atît personale cît şi din sfera blogging-ului. Ar fi interesant de văzut cum s-au schimbat preferinţele şi răspunsurile timp de un an.
Sursa
2009-02-10 12:26:18