Spre deosebire de alţi preşedinţi Vladimir Voronin nu-şi sărută soţia
Spre deosebire de alţi preşedinţi Vladimir Voronin nu-şi sărută soţia. L-aţi văzut veodată pe Vladimir Voronin să-şi sărute soţia, în cel mai modest caz, să se ţină la braţ, sau măcar să sărute duios vreun copil, la vreo festivitate? Asta e, dragii mei. Lipseşte substanţa umană, totul e grav şi e oficial, e rece, e superficial.![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=olegcernei.wordpress.com&blog=5983107&post=332&subd=olegcernei&ref=&feed=1)
Sursa
2009-01-22 09:22:49