Show must go on
Felul cum a vorbit astazi Petru Efros la conferinţa de presă m-a convins că trăieşte cu sufletul aceste alegeri pentru postul de preşedinte al FMF. O personalitate contestată şi apreciată în egală măsură, a spus lucruri pe care alţii nu au curaj să le spună. Asistăm la cea mai interesantă electorală FMF din istorie. Şi cred că cele mai tari declaraţii abia urmează.Sursa
2009-01-20 23:25:15