ŞOC! “Valetul” Baliţchi a devenit “Crai”!
Nouă modă la Chişinău! Grade de general – cadou la aniversarea zilei de naştere!
În toiul manevrelor de PR, care se vor „înghiţite” de electorat în calitate de remanieri, premierul Filat, marele jucător de poker, a serbat cei 35 de ani ai managerului său de la SA „Kapital Invest Company” şi SA „IPTEH”, prin acordarea omagiatului a gradului de general-maior al serviciului vamal!
URA, tovarăşi!
Şi chiar no more comment…
![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host%3Dbalacci.wordpress.com%26blog%3D29182103%26post%3D136%26subd%3Dbalacci%26ref%3D%26feed%3D1)
Sursa
2012-08-03 14:00:55