FILAT, MAI COMUNIST DECÎT VORONIN?!
Vladimir Filat, prin tot ce face, devine mai comunist decît Vladimir Voronin. Ultimul nu și-a permis niciodată să-și includă fiul, Oleg ori fiica, Valentina în vreo delegație oficială a Moldovei la Jocurile Olimpice. PreaCuviosul Filat însă, cu nerușinarea ce-l tot caracterizează, a făcut-o. L-a inclus pe fiul său, Luca, pe banii statului, evident, în lista membrilor Delegației Oficiale a R Moldova la Jocurile Olimpice din 2012. Ce părere aveți, Oameni Buni?P.S. O dedicație celui de mă bătea pe umăr și-mi zicea: “Fratele meu” în campania electorală din 2009. Și după aia a uitat de toți. Dar nu chiar de toți. De sine el nu uită niciodată!
http://www.youtube.com/watch?v=y3trMNUzps8
![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host%3Dtraianvasilcau.wordpress.com%26blog%3D14265750%26post%3D2250%26subd%3Dtraianvasilcau%26ref%3D%26feed%3D1)
Sursa
2012-07-31 11:06:41