Happy Birthday Love ♥
As much as we want to achieve different things in life, to become someone respectable, to change the society in a better way, to travel the world and enjoy the life, there is no better thing than having someone to share with all these experiences. For me this person is my husband, my friend and my lover. Today he turns 25. It seems that he’s too young, but believe me he managed to achieve lots of things for his age. I’m so proud of him! Happy Birthday my Love!
[RO] Oricît de mult am vrea să realizăm ceva în această viață, să devenim cineva respectabil, să schimbăm societatea înspre bine, să călătorim în toată lumea si să savurăm la maxim viața, nu există nimic mai bun decît a avea o persoană cu care să împărtăsim toate aceste experiențe. Pentru mine această persoană este bărbatul meu, care este prietenul meu cel mai bun, soțul si iubitul meu. El azi face 25 de ani. Parcă pare încă tînăr si fraged, dar credeți-mă a reusit multe în viață pentru această vîrstă. La Mulți Ani motanule!!! :)Sursa
2012-07-25 12:08:07