#PostBalul de absolvire.
Azi urmează să ne distrăm la cel mai asteptat eveniment al anului 2012, balul de absolvire. Astazi urmeaza o zi foarte grea pentru toți, astăzi este ultima zi cînd mai suntem împreuna "toți" cei care aproape neam văzunt în fiecare zi pe parcursul a 12 ani.Nu prea vreau sa mă frec cu mintea și să vorbesc despre ceia ce e deprisos, o melodie a lui Vadim Ivanov va spune totul pentru mine.
Sursa
2012-07-13 10:59:00