De la o luni
Eu sunt omul care se scoala luni dimineata si isi planifica saptamana. Revenita acasa, odihnita, plina de fluturi, cu marea in urechi si nisip in buzunare, sunt gata sa atac activitatile mele zilnice. Adica sa scriu, sa citesc, sa impletesc si sa…scriu. Pentru blog inclusiv.
Daca in ultimul timp v-am inundat cu fotografii si am scris mai putin, incepand cu aceasta zi, pe ecrane revine rubricuta mea preferata “Azi”, alaturi de alte postari. Toate inspirate. Bine ca am de unde!
Filed under: Mix
![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host%3Dalobebe.wordpress.com%26blog%3D3822471%26post%3D6199%26subd%3Dalobebe%26ref%3D%26feed%3D1)
Sursa
2012-07-09 14:47:29