Scrisoarea #43
Iubitul meu, Ai observat cum oamenii îi percep pe oameni? Da ce să să vorbim de alții. Hai de noi! Ai observat cum noi percepem oamenii? Sunt foarte multe stranietăți, superficialități și chiar absurdități la acest capitol. Dar una de care m-am împiedicat foarte des în ultmul timp ține de ..... dispoziția obișnuită a oamenilor. Interesant e că dacă omul are dispoziție bună ...... noi ce credemSursa
2012-07-03 23:11:00