Cine iubeşte Moldova?! Dodon sau un copil?!
Doar două fotografii. Prima, cu un copil, realizată în apropierea fundaţiei lui Igor Dodon – „Soluţia” şi a doua, cu nişte simboluri ruseşti, chiar la sediul fundaţiei în cauză. Vreau să amintesc că ceva timp în urmă „Soluţia” lui Dodon a lansat campania “Iubesc Moldova”. În ce măsură Dodon iubeşte Moldova, se observă clar în a doua fotografie!
![](http://2.bp.blogspot.com/-b8WqvtkOAvE/T-Hqy0YBbOI/AAAAAAAAA8Y/kAxJAzEcNHg/s640/dodon+vs+copil.jpg)
Sursa
2012-06-28 14:09:00