Schimb de chestii
Am câteva lucruri de care nu mai am nevoie şi nu vreau să le arunc aşa că le-aş schimba cu alte chestii. Pentru fiecare produs indic ce aş dori în schimb, dar accept şi alte oferte. Totodată, în acest articol fiecare e liber să schimbe între ei diferite obiecte . Ofertele se prezintă cu o fotografie şi descriere.
1. schimb un parfum de Jean Paul Gaultier “Fragile” de 25 ml pe jumătate folosit pe orice alt parfum bun cu miros proaspăt sau slab dulce (fără cutie)
2. Schimb un un puzzle asamblat de 1000 piese pe o floare pufoasă sau orice alt lucru interesant şi-sau util (stiloul e pus ca mărime comparativă)
3. Schimb o broșă pe care am primit-o la cumpărarea unei rochii pe oricare altă broşă (sau pe orice altă bijuterie)
Sursa
2010-10-02 16:42:41