Anunţ!
Dragi vizitatori ai site-ului ascor.md!
Vă aducem la cunoştinţă că de azi înainte întrebările duhovniceşti care vă macină le puteţi adresa maicii Siluana Vlad, renumit psiholog ortodox, dar şi publicist, care încearcă să ajute sufletele în căutare de răspunsuri. Astfel, pe pagina noastră a apărut banner-ul care face trimitere la site-ul Centrului de Formare şi Consiliere Sfinţii Arhangheli Mihail şi Gavriil din cadrul Mănăstirii Sf. Siluan Athonitul din Iaşi. Întrebările le puteţi scrie maicii direct de pe site, iar monahia, împreună cu celelalte surori întru Hristos, o să vă apropie de Adevăr. Ne bucurăm de această frumoasă posibilitate de a putea lua legătura cu o mamă duhovnicească care este maica Siluana.
Aşa să ne ajute Dumnezeu!
Biroul de presă ASCOR
Sursa
2010-10-01 20:27:38