Sodoma şi Gomora au ajuns pe malul Atlanticului


Curcubeul pederaştilor a fluturat şi deasupra Parlamentului portughezilor. Deputaţii din Lisabona au decis ca să pună punct discriminării homosexualilor în ţara lor şi să le permită acestora să se căsătorească înde ei şi dreptul lor de a înfia copii. Singurul argument „tare” al manipulaţilor de binele globalizării şi de megatoleranţii europeni este „un pas istoric al luptei ţării împotriva discriminării”.

În aceste condiţii, populaţia creştină din Portugalia (ţară cu una dintre cele mai puternice tradiţii creştine) va avea, în sfârşit (sau într-un răsărit de victorie a democraţiei mondiale şi a toleranţei reciproce), posibilitatea să nu discrimineze doi homosexuali, care se vor săruta şi vor privi perfid la trecătotrii, care, în semn de bună manieră şi toleranţă, le vor spune bună ziua. Copiii, însă, mergând pe stradă, vor primi o lecţie bună de o nouă ordine în lume, de un nou tip de familie şi de un început de construcţie a unui prototip de democraţie, care va fi lansat masiv în următorii ani.

Portugalia este a şasea ţară din Europa, după Spania, Belgia, Olanda, Norvegia şi Suedia, care i-a găzduit pe Sodoma şi Gomora. Iată că dorinţele celor câteva mii de pederaşti din Portugalia au fost realizate, iar ceilalţi 11 milioane de portughezi vor privi cum numărul şi imaginea lor creşte zi de zi slăvind în continuare democraţia (care pare a fi dreptul minorităţii asupra majorităţii) şi hulirea Credinţei Sfinte.

Doamne, ocroteşte lumea şi românii de potrivnicii credinţei strămoşeşti!


Sursa
2010-01-12 17:51:51



Comenteaza





Ultimele 25 posturi adăugate

02:06:34Fără Titlu —» Путепроводные Заметки
14:26:10Fără Titlu —» Путепроводные Заметки
06:47:00DIN REVISTA TINERILOR —» Leo Butnaru
00:11:37Fără Titlu —» Путепроводные Заметки
19:33:59Fără Titlu —» Путепроводные Заметки
17:01:48Fără Titlu —» Путепроводные Заметки
12:14:58Mariana Golimaz și sărbătoarea poeziei la bibliotecă —» BPR Ungheni's Blog
07:55:00DIN STRICTUL NECESAR —» Leo Butnaru
23:08:06Fără Titlu —» Путепроводные Заметки
19:17:31Fără Titlu —» Путепроводные Заметки
15:56:30Fără Titlu —» Путепроводные Заметки
09:05:59Nou: Castel Mimi Roșu de Bulboaca —» Fine Wine
23:04:07Fără Titlu —» Путепроводные Заметки
18:48:35Fără Titlu —» Путепроводные Заметки
15:57:01Fără Titlu —» Путепроводные Заметки
07:41:43Cum să nu strălucești — și totuși să domini scena. —» Efrosnatalita’s Blog
21:38:18Fără Titlu —» Путепроводные Заметки
17:14:51Fără Titlu —» Путепроводные Заметки
07:17:00DIN STRICTUL NECESAR —» Leo Butnaru
21:53:47Fără Titlu —» Путепроводные Заметки
19:46:43Păpușarul și păpușa de spectacol —» Biblioteca de Arte 'Tudor Arghezi'
19:04:51Fără Titlu —» Путепроводные Заметки
17:02:02Fără Titlu —» Путепроводные Заметки
15:20:42Fără Titlu —» Путепроводные Заметки
06:14:00DIN EPOCA MAȘINII DE SCRIS —» Leo Butnaru