LIVE Şedinţa nr.1(2010) a Clubului IDEA
Andrei Rotaru, Directorul Departamentului Politică Monetară şi Cercetări, din cadrul Băncii Naţionale a Moldovei, este invitatul Şedinţei nr.1(2010) a Clubului IDEA. Dlui ne va provoca la o discuţie despre fenomenul inflaţiei în Republica Moldova şi ponderea produselor de import în inflaţie.
Atenţie! Şedinţa va fi transmisă LIVE, pe Privesc.EU, începînd cu ora 18:00 (13 ianuarie). Şedinţa va putea fi urmărită şi pe site-ul IDEI.MD, de asemenea LIVE.
Sursa
2010-01-11 15:52:09