Am vrut să scriu ceva frumos azi
![](http://2.bp.blogspot.com/_kyFmj85xOA0/SxeyTDvIdRI/AAAAAAAAF-8/Ml1z5EBhj04/s400/apron.png)
Viaţa asta virtuală e ca o cameră mobilată într-un balon. Dar eu nu am mai puţină încredere în ea decît am încredere (şi asta puţină) în cea reală. Voiam să scriu ceva astăzi, dar o scurtă răsfoire de ziare mi-a zburat orice urmă de...orice. Însă vă invit să priviţi cu admiraţie funda de mai sus, iar apoi să citiţi un articol despre Casa Racoviţă.
----
poza de aici.
Sursa
2009-12-03 15:10:47