Manusa Rosie sau impresii electorale din Chisinau.
Credeam ca comunistii au venit cu o noua ideologie de a aduce staruri americane pe scena politica din Moldova. Asta a fost impresia cand am vazut Chisinaul inpaienzit cu publicitatea unui anume Jordan (la fel ca si baschetbalistul american renumit). Si mare a fost mirarea sa aflu ca “americanu” lor poate vorbi. Si nu numai [...]
Sursa
2007-06-07 16:13:34