Jucam fotbal la TVR, duminica, 11 noiembrie
Am primit acest mesaj pe mess: Uraaa! Suntem calificati la Eurooo! Daca nu mai poti astepta pana in 2008, te asteptam sa celebram sportul-rege cum stiu politicienii mai bine: jucand fotbal cu jurnalistii TVR. Dupa episodul “Spaga, palinca si caltabosi”, sefii – platiti din banii nostri - incearca distrugerea ziaristilor care au difuzat filmul mitei, jucand fotbal cu [...]Sursa
2007-11-09 00:29:21