Show-Festivalul “NeoDance 2007”
„NeoDance” reprezintă un show-concert cu participarea formaţiilor şi interpreţiilor de muzică dance. Festivalul are ca drept scop promovarea muzicii dance moldoveneşti atît în Republica Moldova, precum şi în Europa. Proiectul este realizat de interpretul OrioN, ca parte a Casei de Producţie Muzicală „Neo Music”. Prima ediție a festivalului va avea loc la 8 decembrie 2007, în [...]Sursa
2007-11-05 11:05:53