Graffitty Party
Evenimentul Graffitty party a fost organizat de Centrul Media pentru Tineri şi Biroul de Informare al Consiliului Europei la Chişinău. Şi s-a desfăşurat sîmbătă 28 octombrie la stadionul Dinamo. Desenele grafice trebuiau să conţnă mesaje anti-discriminare, pro diversitate şi egalitate. Organizatorii le-au oferit tinerilor şi posibilitatea de a-şi imprima pe tricou mesajul dorit. Coordonatorul Festivalului [...]Sursa
2007-11-03 11:55:55