Home, postaţi şi prim invitat la Galeria VIP BMDRO
Cineva spunea că ar trebui să postez poze pe BMDRO, să fie mai viu blogul, o să văd şi eu ce pot aduna de prin arhiva mea de N95, cine ştie, poate după concursul bloggeri.ro voi avea un adevărat aparat de fotografiat...
Pentru câteva zile voi lipsi de pe BMDRO, trebuie să merg în MD. Între timp, vă îndemn să postaţi şi voi aici, respectând, totuşi, tematica blogului. Pentru cei care se întreabă cum pot să o facă, e foarte simplu: dreapta sus este un buton de "Înregistraţi-vă" sau "Sign in", după caz. După ce vă înregistraţi, eu va trebui să vă acord "permission", vorbind bloggereşte, pentru ca voi să puteţi posta şi edita propriile texte şi comentariile ulterioare la ele. Dacă vi se pare prea complicat, lăsaţi-mi un comentariu pe oricare din posturi cu adresa de email şi vă invit eu, atunci fiind de ajuns un simplu click din partea voastră.
Pe final, o veste bună. Galeria VIP BMDRO are deja un prim invitat, urmând ca la revenirea mea să public şi răspunsurile dânsului la chestionarul-tip BMDRO, unul destul de casual care sper să vă placă (a propos, Cris, thanx for the hint cu invitatul:))
Sursa
2007-11-03 01:47:12