Surzi la durerile cetăţenilor
Din mijlocul verii, de cîte ori trecem prin faţa parlamentului Republicii Moldova vedem o doamnă ce îşi scrie mesajele sale pe colii de hîrtie în speranţa de a atrage atenţia legiuitorilor noştri asupra problemei care îi aduce suferinţă. Se numeşte Zîngan Varvara şi a venit la Chişinău, din partea stîngă a Nistrului, din or.Grigoriopol. Potrivit [...]Sursa
2007-11-01 20:06:28