Curs de căsătorie la Bălţi
Marţi, 3 Martie 2009 am început Cursul de Căsătorie în oraşul Bălţi. De data aceasta, biserica “Emanuel” ne găzduieşte cu atîta căldură şi ospitalitate. Mulţumim lui Dumnezeu pentru echipa de slujitori a acestei biserici, sunt deosebiţi. Invităm partenerii în rugăciune, special pentru această lucrare cu familiile, să mijlocim pentru toate cuplurile care vin: să fie deschişi pentru schimbare şi gata [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=cursdecasatorie.wordpress.com&blog=5045084&post=403&subd=cursdecasatorie&ref=&feed=1)
Sursa
2009-03-05 16:28:47