Bloggeri din toată lumea uniţi-vă !
Dacă administrezi un blog este bine să-l înregistrezi pe portale care sunt vizitate şi , respectiv , se poate afla de acolo despre tine . Astfel de site-uri sunt . blogosfera.md top20.md toateblogurile.ro blogos.ro Dacă mai ştiţi şi alte posibilităţi - vă rog să le postaţi ca şi comentari; şi nu uitaţi că cititorii vă vor vizita prima dată [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=alexcurbet.wordpress.com&blog=2019655&post=1318&subd=alexcurbet&ref=&feed=1)
Sursa
2009-03-05 06:05:00