Iliescu, întâmpinat de ziua sa cu lumânări aprinse
Un grup de opt studenţi care se autointitulează “Noii golani” a venit, marţi, la biroul lui Ion Iliescu din strada Atena, unde acesta urmează să îşi serbeze ziua de naştere, au aprins lumânări în semn de protest şi l-au numit “criminal”, stârnind o contrareacţie din partea revoluţionarilor. Grupul de tineri l-au aşteptat, marţi dimineaţă, la sediul [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=amadeuslibero.wordpress.com&blog=1881900&post=929&subd=amadeuslibero&ref=&feed=1)
Sursa
2009-03-04 11:27:27