"... and the BLOGOVAT 2009 goes to … " (Partea II, Blog de specialitate)
Pe lângă criterrile expuse in Parte I, mai adaug: Displac:- Bloguri politice, mai ales cu înclinaţie spre un partid sau altul (nu-mi place propagandă);- Bloguri cu postări lungi şi mărunte, adică scriitori de gen Lev Tolstoi, nu prea cad bine;- Bloguri limitate la câteva teme plictisitoare (limba, alegeri, religie, fabrica de staruri, şi ruşii din MD). All of them are so over. Chestii cum ar fiSursa
2009-03-03 06:33:31