Începutul de campanie electorală în viziunea mea
Moldova “plină” de politicieni! Aşa arată raioanele ţării noastre în aceste zile, când funcţionari de stat, miniştri, deputaţi sau alte “rude” ale acestora se “înghesuie” la vizite în teritoriu pentru a convinge electoratul că ei sunt cei mai bravi şi merită votul la 5 aprilie. Dincolo de toate acestea, în cele aproape 4 săptămâni de [...]Sursa
2009-03-03 00:41:27