Vacante.md la Blogovat (Festivalul Blogului Moldovenesc)
Blogovăţ este o iniţiativă a unui grup de bloggeri din Moldova, care are drept scop promovarea şi consolidarea bloggingului în spaţiul moldnet, coagularea comunităţii bloggerilor din Moldova şi crearea unui spaţiu alternativ de exprimare, discuţie şi colaborare. In acest an participa si prezentul blog: www.vacante.md/blog. Anul trecut nu am participat pentru ca nu eram eligibil [...]Sursa
2009-03-02 10:43:42