Idee nerealizată
Deseori ni se întâmplă să ne poposeasă “idei geniale”. E normal cred eu. Mai greu e să realizezi aceste idei.
Una dintre ideile mele, care m-a “luminat”, a fost întoarcerea la 180 grade a spotului publicitar al planului tarifar Stimul şi difuzarea acestuia la TV.
Motiv: în spot se vorbeşte despre faptul că EVENTIS schimbă regulile de comunicare. Mă gîndeam să schimb un pic şi regulile de vizionare a spotului publicitar. Din varii motive nu a fost să fie.
Sursa
2009-02-27 15:19:22