Răspunsurile candidatului Valeriu Ghileţchi la întrebările cititorilor (partea-II)
Spuneţi-ne părerea, ca şi cetăţean, ce partide le consideraţi demne de a accede în viitorul Parlament şi v-ar place să cooperaţi? Evident, aş dori ca PLDM să fie pe primul loc, deoarece consider că partidul are o echipă bună, profesionisită şi capabilă să guverneze, dar îmi dau seama că PLDM nu va putea obţine majoritatea absolută. [...]Sursa
2009-02-26 12:00:25