Să valoreze oare tovarăşul tehnocrat Marian LUPU doar 2 copeici în faţa ELECToratului ?
Marian Lupu a venit să vorbească electoratului din Nisporeni, dar acesta i-a întors spatele. Preşedintele Parlamentului Marian Lupu, al doilea în lista electorală a Partidului Comuniştilor din R. Moldova (PCRM), a fost părăsit de întreaga audienţă în timpul unei întîlniri electorale, în semn de dezacord cu politicile social-economice promovate de partidul de guvernămînt. Evenimentul a avut [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=ionurusciuc.wordpress.com&blog=4326201&post=1760&subd=ionurusciuc&ref=&feed=1)
Sursa
2009-02-26 14:58:31