Comentează spoturile tv și radio ale Partidului Liberal
Campania electorală a început. Suntem în curând la mijlocul acesteia. Așa cum, probabil, ai observat, Partidul Liberal nu s-a grăbit să dea totul din prima lună. Politica, dar mai ales campania electorală, este o cursă de lungă durată și nu trebuie să dai totul din prima. În curând vei face cunoștință cu spoturile publicitare ale PL-ului. Te invit să le comentezi pentru că vom realiza și altele și dorim să luăm în considerație opinia publicului. (more…)
Sursa
2009-02-26 00:35:25