UE -atît de aproape, dar totuşi, atît de imposibilă…
Mi-amintesc de Revelionul 2007. Memorabil. Stăteam cu telecomanda în mîini şi aproape automat, fără ca să conştientizez grotescul situaţiei, treceam de la un post tv la altul, de la o imagine la alta, de la o panoramă la cealaltă, ambele inedite şi-atît de sugestive! Postul TV “Moldova 1″ era cu “ochiul” pe Voronin, mai exact pe discursul [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=oxana90.wordpress.com&blog=3031228&post=386&subd=oxana90&ref=&feed=1)
Sursa
2009-02-26 00:00:10