M-a ameninţat telefonic pentru că i-am criticat filmul!
După ce i-am criticat mai ieri filmul pe blogul personal, regizorul Valeriu Jereghi mi-a scris cu cîteva pseudonime mai multe replici, preluate de pe alte situri, probabil pentru că nu găsea argumente proprii în favoarea filmului slab, dacă nu chiar prost. Azi chiar m-a sunat, la ora 11, de pe nr. 069028044 şi s-a prezentat Jereghi. [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=brega.wordpress.com&blog=2420535&post=1396&subd=brega&ref=&feed=1)
Sursa
2009-02-23 11:46:11