Cât de importantă este securitatea muncii ?
Am observat ca multă lume nu e conştientă de importanţa securitaţii muncii in activitaţile desfaşurate în mediul electric şi destul de frecvent ne întâlnim cu cazuri de accidente, uneori deosebit de grave soldate chiar cu deces . De cele mai multe ori partea de securitate a muncii este luată în neserios, eventual făcută fictiv sau fără a [...]Sursa
2009-02-21 22:27:39