Criza financiară mondială - criză financiară artificială?
În ultimul timp, pe blogosfera basarabeană apar tot mai multe postări care abordează problema crizei economice și financiare, fie prin prisma aspectului său intern (gradul de afectare a fiecărui stat, separat), fie la nivel de mondoeconomie. M-am decis și eu să abordez această temă, mai ales că ține nu numai de sistemul economic și financiar [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=wieru.wordpress.com&blog=6482826&post=60&subd=wieru&ref=&feed=1)
Sursa
2009-02-19 23:07:56