Partidul “Moldova Unită” şi-a prezentat programul electoral
“Statul pentru om, şi nu omul pentru stat”! Acesta este sloganul cu care vine in alegeri Partidul “Moldova Unită”! Formaţiunea si-a lansat astăzi platforma electorală! Partidul “Moldova Unită” vrea să transforme Republica Moldova într-o ţară europeană modernă. Pe plan extern, partidul doreşte să menţină un parteneriat strategic cu Rusia, Ucraina, Belorusia, dar şi cu [...]![](http://stats.wordpress.com/b.gif?host=vitaliegutu.wordpress.com&blog=6058814&post=189&subd=vitaliegutu&ref=&feed=1)
Sursa
2009-02-19 17:46:52