Care este soarta copiilor avortaţi şi a ucigaşilor lor?
Aceasta este întrebarea care le chinuieşte pe multe femei ce au comis această crimă groaznică. Numărul lor este foarte mare. Conform statisticilor, fiecărei femei din Moldova îi reveneau până nu demult, câte 1,8 avorturi, adică, aproape câte 2 copiii avortaţi. Evident, că nu toate femeile au comis acest omor groaznic, dar totuşi, numărul lor [...]Sursa
2009-02-18 01:01:10